Destek Hattı 0312 433 66 28info@onculab.com

Hakkımızda

Öncü Ölçüm Laboratuvarı

   Öncü Ölçüm Laboratuvarı faaliyetlerine 2015 yılında Ankara’da başlayarak sektöre giriş yapmıştır. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerçekleştirilen iş hijyeni ölçümleri ve iş ekipmanı periyodik kontrolleri konusunda yenilikleri takip ederken, ulusal ve uluslararası düzeydeki değişikliklere hızlı reaksiyon göstererek kısa sürede sektörde söz sahibi olmuştur.     

    Hizmetlerini her sektörden lider kuruluşlara gerçekleştirerek bu alanda ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, hem kendisini hem de hizmet verdiği kuruluşları geliştirmeyi ve iyi bir çözüm ortağı olmayı amaçlayan yapısı ile sektörde yerini almıştır.

   Bilgi, tecrübe ve birikimini bu alanda yetkin kişiler olan kurucularıyla ve dinamik ekibiyle oluşturmuştur. Bu anlamdaki başarısını Türkak ve Çalışma Bakanlığı tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standardında yetkilendirilerek desteklemiş ve şu an sektörde var olduğu pozisyonla kanıtlamıştır.

    Amacımız; iş hijyeni - ortam ölçümleri ve periyodik kontrol hizmetlerini kurumsal olarak çalıştığımız tüm iş ortaklarımıza, ulusal ve uluslararası geçerliliği bulunan mevzuatlara uygun bir şekilde gerçekleştirebilmektir.

Vizyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek hizmetlerinde Türkiye’de en iyi olmak, ileri uygulanabilen metodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi” olmaktır.

Misyonumuz

Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.